شرایط گرفتن حضانت فرزند توسط مادر

در مورد حضانت فرزندان اگر مادر بتواند با مدارک و اسنادی به دادگاه ارائه دهد موفق خواهد شد. به این معنی که او مدارکی از انحراف رفتار و اخلاق پدر ارائه دهد. از طریق این مدارک می تواند عدم صلاحیت پدر را برای سرپرستی ثابت کند. 

موارد مصرف دیفن هیدرامین

دیفن هیدرامین هیدروکلراید نوعی آنتی‌هیستامین است که نوعی ماده طبیعی خاص به‌نام هیستامین را مهار می‌کند که در طول واکنش حساسیتی تولید می‌شود. همچنین، دیفن هیدرامین با مهار سایر مواد طبیعی تولیدی از بدن (مثل استیل‌کولین) موجب خشک‌شدن آب‌ریزش چشم و بینی می‌شود. 

فروش پودر پیاز

• نکات مهمی که قبل از خرید پودرپیاز باید به آنها توجه نمود.

۱- پودر پیاز اصل چیست؟

پودر پیاز از خشک کردن پیازهای سفید یا زرد و آسیاب کردن آنها به دست می آید. برای تشخیص پودر پیاز اصل نیاز به تست های آزمایشگاهی است. 

علت يبوست

عوامل بی شماری می توانند به عنوان علت یبوست شناخته شوند که در ادامه مهم ترین آنها را شرح خواهیم داد:

نخوردن فیبر کافی – مانند میوه، سبزیجات و غلات

ننوشیدن مایعات کافی


بهترین سالن زیبایی در تهرانپارس

بهترین سالن زیبایی در تهرانپارس ، امروزه آرایش به عنوان یک جزء مهم در زندگی افراد شناخته می شود. علاقه ذاتی انسان به زیبایی باعث شده

تفاوت عسل گون و کنار

تفاوت عسل گون و کنار ، زنبورداری و کندوی عسل داشتن یکی از پردرآمد ترین و شادترین شغل های دنیا می باشد که مرز نمی شناسد. در حقیقت بهترین

بهترین متخصص عصب کشی در تهران

سلامت دندان ها علاوه بر زیبایی در جویدن، خرد کردن و هضم غذا حائز اهمیت است.
بهترین متخصص عصب کشی در تهران ، این درمان را به خوبی انجام می دهد. 

تداخل دارویی ژل رویال

تداخل دارویی ژل رویال ، مصرف ژل رویال در طب سنتی تقریبا برای تمامی افراد توصیه شده است. ژل رویال فواید و خواص فراوانی دارد. اما با این حال افرادی نمی توانند 

تحصیل رایگان در چین

تحصیل رایگان در چین ، آیا شما هم تصمیم دارید برای تحصیل به خارج از کشور بروید؟ امروزه کشور چین، به عنوان یکی از مقاصد جذاب برای تحصیل به شمار می رود.

دیگه روی زخم بتادین نریزین!!!

متاسفانه اکثر افراد وقتی زخمی برایشان ایجاد میشود سریع روی زخم شان بتادین میریزند این کار کاملا اشتباه بوده توصیه میشود دیگر از بتادین برای زخم استفاده نکنید.

  عناوين مطالب پربازدید