دندانپزشکی در پردیس

دندانپزشکی در پردیس ، مراکز دندانپزشکی در پردیس دارای بهترین متخصصین دندانپزشکی بوده و خدماتی مانند ایمپلنت، عصب کشی، جرمگیری، لمینت و ... ارائه می دهند.

ادامه نوشته

لوزه چیست

لوزه‌ها ممکن است بزرگ و ملتهب شوند و ممکن است لازم باشد آن را با جراحی خارج کرد. برداشتن لوزه‌ها در مواردی انجام می‌شود که آنها باعث انسداد راه هوایی شده باشند یا با بلع تداخل کرده باشند.

ادامه نوشته

مراحل اجرای روف گاردن

مرحله اول : زیرسازی

در این مرحله، کروم بندی و ایزولاسیون انجام می شوند. قبل از هر کاری باید میزان مقاومت ساختمان مشخص شود. یعنی میزان وزنی که ساختمان می تواند تحمل کند، محاسبه می شود. سپس با توجه به محاسبات سازه ای، زیرسازی و شبکه بندی آهنی کف بام انجام می شوند. 

ادامه نوشته

موارد مصرف استامینوفن

قرص سرماخوردگی علاوه بر استامینوفن ، داروی ضد حساسیت و ضد احتقان هم دارد و افراد بهتر است مرتب فشارخون را اندازه گیری کنند زیرا اثر داروی فشارخون را کم می کند.ادامه نوشته

 تعمیرگاه جیلی در تهرانپارس

 تعمیرگاه جیلی در تهرانپارس ، خودروهای لیفان خودرویی 4 سیلندر و دارای 16 سوپاپه هستند و از حجم موتور 1596 سی سی برخوردار می باشد . قطعات خودروهای لیفان و جیلی کمی کمیاب بوده و سخت پیدا می شود ، به همین خاطر هر تعمیرگاهی قابلیت تعمیر آن را دارا نمی باشد .
ادامه نوشته

از بین بردن چاقی ران

این سوال بسیاری از افراد، چه لاغر و چه چاق است که؛


آیا می توان چربی قسمت خاصی از بدن را کاهش داد؟ پاسخ خیر است. شما نمی توانید با رژیم لاغری، تصمیم بگیرید که قسمت خاصی از بدنتان را لاغر کنید. هر رژیمی را که رعایت کنید یا هر نوع ورزشی را که انجام دهید، 

ادامه نوشته

لوازم یدکی تراکتور پارس یدک

تراکتور یک واژه انگلیسی به معنای کشنده می باشد که از ریشه tratiox گرفته شده است. از این تجهیزات به منظور کشیدن سایر وسایل که نیاز به قدرت بالایی دارند،

ادامه نوشته

نکاتی ساده برای زنانی که موهای کم پشت دارند

  اگر موهای زیادی ندارید، یا اگر به نظر می رسد که موهای خود را از دست داده اید ، ما میدانیم که چقدر این برای شما آزار دهنده است .
ادامه نوشته

فیزیوتراپی در چیتگر

فیزیوتراپی در چیتگر ، فیزیوتراپی خوب در چیتگر، مرکز فیزیوتراپی در چیتگر

فیزیوتراپی در چیتگر ، آیا تا به حال از خدمات فیزیوتراپی استفاده کرده اید؟ بسیاری از افراد به دلایل مختلفی مانند تصادف، بیماری و ... با مشکلات جسمی و حرکتی مواجه می شوند. 

ادامه نوشته

سمعک نامرئی

در حال حاضر یکی از رایج ترین مشکلات مردم در تمام کشورها ، اختلالات و بیماری های مربوط به گوش است. بسیاری از افراد به دلایل مختلف دچار کم شنوایی هستند. 

ادامه نوشته
  عناوين مطالب پربازدید