لوله گالوانیزه گرم

لوله گالوانیزه گرم ، لوله های گالوانیزه نیز مانند بسیاری از لوله های تولیدی وظیفه انتقال مایعات مختلف و گاز را به عهده دارند. قیمت این لوله ها نسبت به دیگر لوله ها کمی بیشتر می باشد، به همین دلیل در همه ی پروژه ها از این لوله ها استفاده نمی شود.ادامه نوشته

موارد مصرف آمپول نوروبیون و عوارض آن

کاربردهای آمپول نوروبیون و چگونگی مصرف آن 

آمپول نوروبیون یکی از داروهای رایج امروزه بین مردم برای درمان بیماری های مختلف و تقویت نیروی جسمانی می باشد. اطلاعات دارویی این آمپول را در این بخش مورد بررسی قرار می دهیم.ادامه نوشته

دستگاه سختی گیر رزینی

 دستگاه سختی گیر رزینی ، شرکت لیان تدبیر Water Softener

دستگاه های سختی گیر Water Softener با از بین بردن یون های کلسیم و منزیم موجود در آب می توانند سختی را از بین ببرند و ما را به آب دلخواه یعنی آب نرم برسانند. برای انتخاب درست دستگاه سختی گیر رزینی باید با دقت بر محیط نصب و ظرفیت، اندازه سختی آب و عواملی از این قبیل، اقدام به خرید دستگاه مناسب نمود. در دنیای امروز در صنعت، کارخانه ها، منازل و موتورخانه ها از دستگاه سختی گیر رزینی بسیار استفاده می شود.

ادامه نوشته

برجسته کردن لبها با دارچین این طوری درسته + روش

حجم دهی و برجسته کردن لب ها بدون عمل جراحی با دارچین

لب ها، یکی از جذاب ترین قسمت های بدن می باشند و تمایل به داشتن لب های بزرگتر بسیار محبوب شده است. خوشبختانه برخی از ترفندهای زیبایی وجود دارد که به شما امکان می دهد تا بدون صرف هزینه و یا مراجعه به مراکز زیبایی، لب هایتان را با استفاده از دارچین در منزل حجیم تر جلوه دهید.ادامه نوشته

میز اداری چیست؟

یکی از المان های بسیار مهمی که برای محل کار نیاز است شامل: میز اداری، صندلی اداری و مبل اداری می باشد که در زیر قصد داریم هر کدام را به صورت جداگانه برای شما عزیزان توضیح دهیم تا کاملا با تمامی ویژگی ها و کاربرد های آن آشنا شوید. با ما در ادامه همراه باشید. 

ادامه نوشته

تکنیک های برتر برای جدی بودن

جدّي بودن یک خصوصیت فوق العاده لازم است که احتمالا اکتسابی هم است و باید با تمرین کردن آن را بدست‌ آورد سفارش می کنیم برای اینکه سایرین به شما احترام بگذارند و عقیده ها و ایده هایتان را بپذیرند، نخست از همه اطمینان حاصل کنید که اطرافیانتان شما را جدّي تلقی ميکنند و مشخص است که جدّي بودن نیازمند سعی بسیار و صداقت و راستی است


ادامه نوشته

سقف وافل چیست و آنچه درباره آن باید بدانید

سقف وافل یکی از انواع سقف های بتنی است که علاوه بر ظاهری شکیل، مزایای اقتصادی و فنی بسیاری را نیز داراست. برای اجرای این نوع سقف از قالب وافل استفاده می شود که وزن مرده سازه را به مراتب کاهش می دهد و نمای زیبایی در سطح زیرین سقف ایجاد می کند. در سایت زاگرس بنا ضمن آشنایی با پیشینه تاریخی سقف وافل با روش اجرا، نحوه طراحی، مزایا و معایب آن آشنا می شوید و به سوال سقف وافل چیست پاسخ داده می شود. در انتها نیز سازه های بزرگی که از این روش استفاده کرده اند، مرور می گردند.

ادامه نوشته

اثرات منفی مشارکت نکردن پدر در تربيت کودک

ضرب‌المثل يك دست صدا ندارد در مورد تربيت فرزند هم صدق مي‌كند. نه شما و نه هيچ‌كس ديگري به تنهايي نمي‌تواند نيازهاي عاطفي و رواني فرزندش را برآورده كند. مادر و پدر هيچ‌يك نمي‌توانند به تنهايي و بدون همكاري ديگري كودك سالمي را بار بياورند. كياني‌نژاد،  روانشناس مي‌گويد: پدر و مادر هر كدام  ويژگي‌هايي دارند كه حذف‌شان باعث مي‌شود همه‌چيز به خوبي پيش نرود و به اصطلاح يك جاي كار بلنگد. اگر شما هم تصور مي‌كنيد با تمام وقت مادري كردن و حذف پدر از گردونه تربيت و وقت‌گذراني با كودك، همه دين‌تان را به كودك خود ادا كرده‌ايد، اين مطلب را بخوانيد تا بدانيد با اين تصور چقدر به فرزندتان آسيب مي‌رسانید.


ادامه نوشته

سمعک

مرکز سمعک در تهران ، شنوایی از جمله حواس پنجگانه ای است که به ما عطا شده است تا به کمک آن بتوانیم صداهای اطراف خود را شنیده، از آن لذت ببریم و یا حتی از خطرات، خود را حفظ کنیم ولی متاسفانه افرادی هستند که از این نعمت بی بهره مانده اند. از گذشته های دور، افراد ناشنوا یا کم شنوا وجود داشتند که زندگی سختی را بدون داشتن شنوایی تجربه کرده اند.


ادامه نوشته

چه کنیم نوجوانمان لجبازی نکند!

 همه ما خاطراتی از گذشته خود داریم و بعضی از آن ها چنان در ذهنمان نقش بسته اند که فکر می کنیم هیچ گاه فراموششان نمی کنیم. اغلب این خاطرات شیرین هم مربوط به زمانی است که والدین یا مربیانمان با نگاه، کلام، هدیه یا حتی فقط با محبت، ما را تشویق کرده و با ما گفت و گو یا رفتار کرده اند. درواقع نوع زبانی که ما برای رفتارمان به کار می بریم، تعیین کننده میزان تاثیرگذاری آن برای ما خواهدبود: یعنی هنگامی که با عصبانیت و خشم با فرزندمان صحبت کنیم، هم او را می رنجانیم و هم تاثیر مخربی بر شخصیت وی خواهیم گذاشت.


ادامه نوشته
  عناوين مطالب پربازدید