آموزشگاه آرایشگری مردانه

 

آکادمی هنر 20 قیچی متشکل از اساتید مجرب و با سابقه در عرصه  آموزشگاه آرایشگری مردانه با اخذ مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مشغول به فعالیت می باشد؛ این گروه با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی و با اتکا بر دانش حرفه ای خود در امر آموزش، افتخار تعلیم هنرآموزان بسیاری را در رشته مراقبت و زیبایی مردانه داشته است. با توجه به اهداف بلند مدت موسسه، تمامی تلاش مدیران و مربیان آن در جهت خدمت رسانی هرچه مطلوب تر و کسب رضایت هنرآموزان، به منظور توسعه کمی و کیفی فعالیت های تخصصی این مجموعه است. از دیگر راهبردهای این گروه، به کارگیری سیستم های نوین آموزشی و علمی در جهت ارتقاء سطح مهارت و دانش تخصصی فعالان حوزه آرایش و پیرایش مردانه می باشد. امید است تا در پرتو لطف خداوند متعال بتوانیم همچنان موفق و مطمئن در راستای تحقق اهداف این مجموعه، که حرکت در جهت توسعه اشتغال پایدار برای جوانان میهن عزیزمان است، گام برداریم.

 

با توجه به تبلیغات گسترده موسسات مختلف، برای اینکه بتوانیم کیفیت خدمت رسانی یک موسسه آموزشی را به درستی سنجیده و مورد بررسی قرار دهیم و بهترین مدرسه آرایشگری مردانه در تهران ( Barber School)را انتخاب کنیم، فاکتورهای زیادی می توان در نظر گرفت:

 

 

♦ اعتبار موسسه آموزشی

 

♦ کیفیت تدریس و سابقه اساتید

 

♦ محیط آموزش استاندارد

 

♦ متد آموزش استاندارد و نوین

 

♦ سطح رضایت هنرآموزان

 

 

 

علاوه بر عوامل ذکر شده مهمترین مسئله در یادگیری آرایشگری مردانه استعداد، تلاش و تمرین هنرآموز است؛ در غیر اینصورت هیچ آموزشگاهی برای شما سودمند نخواهد بود.

 

 

 

چرا آموزشگاه آرایشگری مردانه هنر 20 قیچی؟

 

♦ مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

 

♦ برخورداری از اساتید مجرب (بیش از 10 سال سابقه کار)

 

♦ بیش از یک دهه سابقه درخشان در امر آموزش

 

♦ بهره گیری از متد نوین آموزش، متناسب با هر هنرآموز

 

♦ برنامه های آموزشی مطابق با نیازهای بازار کار

 

♦ همگام سازی خود با استانداردهاى جهانى

 

♦ 98% قبولی در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای کشور

 

♦ ارائه مدرک بین المللی آرایشگری مردانه

 

♦ نظرسنجی منظم از هنرآموزان و کنترل کیفیت آموزش

 

♦ هزینه های مناسب، مطابق با تعرفه دولتی

 

♦ امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط ‌

 

♦ ارائه رایگان جزوات آموزشی مرتبط با هر دوره

 

♦ ارائه رایگان مدل در دوره آموزش پیرایش مردانه

 

♦ مشاوره رایگان و تعیین سطح پیش از ثبت نام

 

♦ آموزش گام به گام از سطح مبتدی تا حرفه ای

 

♦ برگزاری دوره های فشرده برای متقاضیان ساکن شهرستان

 

♦ برگزاری ورکشاپ های رایگان جهت رفع اشکال و ارتقاء سطح دانش و مهارت هنرآموزان سابق

 

♦ دسترسی آسان به ناوگان حمل و نقل عمومی (مترو و بی آرتی)

 

 

 

آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران

 

یادگیری حرفه ای جدید، می تواند آغاز فصلی تازه در زندگی هر فرد باشد؛ بی شک شرکت در دوره های آموزش آرایشگری مردانه، مسیر یادگیری را به صورت کوتاه مدت و استاندارد برای شما هموارتر نموده و زمینه ساز فعالیت حرفه ای شما در آینده خواهد بود. آرایشگری مردانه به عنوان شغلی زود بازده که با سرمایه ای اندک می توان آن را آغاز نمود، شناخته شده است. خبر خوب اینکه ابزارها و تکنیک های مهارت پیرایش مو در کشورهای دیگر نیز مشترک است و به شرطی که این شغل را مطابق با استاندارد و متد روز دنیا بیاموزید، این حرفه در هر نقطه از جهان، برای شما کارآمد خواهد بود.

 

دوره های  آموزش آرایشگری مردانه  فنی حرفه ای مطابق با استانداردهای بین المللی تدوین شده و با اخذ مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می گردد. احتمالاً با این موضوع مواجه شده اید که برخی آرایشگران خود را مربی آرایشگری مردانه معرفی کرده و ادعا می کنند توانایی و تخصص تدریس آرایشگری مردانه را دارا می باشد ولی در حقیقت آموزش آرایشگری آقایان بسیار تکنیکال می باشد و مستلزم گذراندن دوره های تخصصی و تطبیق مربی، محیط آموزش و دوره آموزشی با اصول صحیح تدریس و روانشناسی یادگیری می باشد و حتی تسلط کامل فرد به شغل آرایشگری، دلیل بر اینکه وی مدرس آرایشگری باشد، نیست.

 

منبع: https://tvtcenter.com/