البته برخی از افراد متقاضی تحصیل در خارج از کشور تصور می کنند که تحصیل در چین با وجود کشورهای کانادا، آلمان، فرانسه و ... چندان منطقی نیست. اما با تحقیق در مورد شرایط تحصیل در چین به این نتیجه می رسند که سیستم آموزشی این کشور از کیفیت بالایی برخوردار است. ضمن اینکه کشور چین به خوبی از سیستم آموزشی و دانشگاه های خود پشتیبانی می کند. موسسه QS در سال 2020 اعلام کرده که 22 دانشگاه چین در بین 300 دانشگاه برتر جهان قرار دارند. این کشور از نظر استخدام فارغ التحصیلان در رتبه 3 دنیا می باشد. در اینجا می خواهیم اطلاعاتی در مورد تحصیل رایگان در چین در اختیار شما قرار دهیم.تحصیل رایگان در چین

تحصیل رایگان در چین ، مزایای زیادی دارد. یکی از مزایای مهم آن، مقرون به صرفه بودن هزینه های زندگی و تحصیل است. این هزینه ها در کشورهای مختلف اروپایی، امریکا و کشورهای آسیایی مانند هند و مالزی ارزان تر هستند. دانشگاه های چین مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ایران می باشند. از مزایای دیگر تحصیل رایگان در چین می توان به کیفیت بالای تحصیلی، تحصیل به زبان انگلیسی، امکان استفاده از معافیت تحصیلی اشاره کرد. اگر شما هم می خواهید تحصیلات خود را در خارج از کشور ادامه دهید می توانید از موقعیت تحصیل رایگان در کشور چین استفاده کنید. اقتصاد چین در 30 سال گذشته، با سرعت زیادی رشد کرده است. به همین علت، چین به عنوان یک گزینه مناسب برای افراد علاقمند به بیزینس به شمار می رود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تحصیل رایگان در چین با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


شرایط تحصیل رایگان در چین

شرایط تحصیل رایگان در چین ، با دریافت بورسیه های تحصیلی یا انواع وام های تحصیلی امکان پذیر می باشد. گاهی اوقات دانشجویان با استفاده از وام و بورسیه تحصیلی می توانند همه هزینه های اقامت و شهریه دانشگاه را پرداخت نمایند. شرایط تحصیل رایگان در چین شامل ارسال درخواست به دانشگاه موردنظر، انتخاب دانشگاه های مقرون به صرفه از نظر هزینه، ارسال سریع مدارک، تلاش برای دریافت بورسیه های تحصیلی دانشگاه ها، دولت و خارج می شوند. بورسیه های تحصیل رایگان در چین، پرداخت شهریه دانشگاه، هزینه های تحصیل در دانشگاه، هزینه بن کتاب و جزوه تحصیلی، اجاره بهای خوابگاه های تحصیلی، حق بیمه پزشکی و درمانی، پرداخت مقرری و حقوق ماهانه به عنوان کمک هزینه تحصیلی را پوشش می دهند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تحصیل رایگان در چین با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


تحصیل رایگان پزشکی در چین

تحصیل رایگان پزشکی در چین ، هدف بسیاری از دانشجویان است. این افراد به دلایل مختلفی مانند اقتصاد قوی و جامعه پایدار، وجود دانشگاه های پزشکی مختلف و ... به دنبال این هدف هستند. آموزش پزشکی در چین به صورت مدرن انجام می گیرد و دانشگاه های پزشکی این کشور، برنامه های لیسانس پزشکی (MBBS) را در مدت 5 سال ارائه می دهند. علاوه بر این، طول دوره تخصص هم 3 سال است. وزارت آموزش چین با تدوین مقررات کنترل کیفی تحصیلات پزشکی، آموزش های این دوره را به صورت استاندارد کنترل می کند. با این کار، کیفیت آموزش پزشکی را تضمین می کند. مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه های پزشکی چین شامل ترجمه ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی به زبان انگلیسی، ترجمه اصل دیپلم یا گواهی آن به زبان انگلیسی، پاسپورت معتبر، مدرک زبان، گواهی موجودی بانک، عکس پرسنلی و ترجمه عدم سوء پیشینه می شوند. اگر به دنبال تحصیل رایگان پزشکی در چین هستید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


تحصیل رایگان دندانپزشکی در چین

تحصیل رایگان دندانپزشکی در چین ، فرصتی است تا علاقمندان بتوانند در رشته موردعلاقه خود آموزش ببینند. متقاضیان برای پذیرش دندانپزشکی در چین باید اسکن مدارک به زبان انگلیسی را در قالب پیوست ایمیل ارسال نمایند. برای این کار اسکن مدرک دیپلم یا بالاتر، ریز نمرات، کپی گذرنامه یا کارت ملی و عکس پرسنلی با اندازه پاسپورت لازم است. از مزایای تحصیل رایگان دندانپزشکی در چین می توان به نداشتن آزمون ورودی و دوره کالج، تحصیل به زبان انگلیسی، ارائه خوابگاه با هزینه مناسب، هزینه زندگی مقرون به صرفه، رنکینگ و امکانات عالی دانشگاه اشاره کرد. ضمن اینکه دانشگاه های چین مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ایران هستند. دانشجویان بعد از تحصیل، نگرانی از این بابت ندارند. برای تحصیل رایگان دندانپزشکی در چین با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.